המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

גלריית תמונות - בובות ענק

 

בובות ענק

בובות ענק לאירועים אהובות מאוד על ילדים מכל הגילים, והפעלות לילדים שכוללות בובות מצליחות תמיד. במונח בובות ענק אין אנו מתכוונים לבובות יד, או לבובות מתנפחות, או לבובות שמורכבות מבלונים ומתכוונים לתחפושת שלמה שלתוכה נכנס מפעיל הבובה ובתוכה הוא מתנועע. בובות מפורסמות במיוחד הן של דמויות וולט דיסני אותן ניתן לפגוש בכניסה לאתרי דיסני.

אין זה מקרה שדווקא הן המקבלות את פני הילדים בכניסה לאתרים אלה – מפגשם של הילדים עם בובות מעלה מייד את מצב רוחם וגורם להם שמחה גדולה, וכך מועצמת חוויית הביקור מן הרגע הראשון.

בובות ענק לכל אירוע

בובות של וולט דיסני הן אומנם סימן מסחרי רשום ואינן משווקות בכל מקום, אך ניתן בהחלט להשיג לבצע השכרת בובות ענק אחרות שישמחו את ילדיכם ואורחיכם לא פחות במסיבת הילדים הבאה שתערכו. בובות של דוב פנדה או דוב חום, נמרים ואריות, בובות של פרות או פילים, ואפילו של ארנבים וצפרדעים – מבחר גדול של בובות ענק לשמחת ילדיכם ולהצלחת המסיבה שלכם.

האם חייבים לקנות בובות ענק לאירועים ולהוציא על כך כסף רב? כמובן שלא. במחסני לב 1 מבצעים השכרת בובות ענק מדליקות מתוך המבחר הגדול שבמלאי, וגם ידריכו אתכם כיצד לתפעל אותן וכיצד לשמור עליהן. בעזרת אלו תוכלו להפעיל את הילדים ולשמור אותם מרוכזים, המסיבה של ילדיכם תיזכר ותוערך כמסיבה מוצלחת במיוחד, וכל שנותר לכם לעשות בתום המסיבה הוא להחזיר את הבובות למחסני לב 1.

רציתם בובות ענק לאירועים או לפרטיים בדגמים ובצורות שאינם במלאי? אין בעייה, במחסני לב 1 יעצבו ויתפרו עבורכם בובות מיוחדות בדיוק לפי העיצוב שחלמתם עליו.