המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

השכרת לבוש תקופתי ואגדתי

מחסני לב הינם מחסנים להשכרה של תלבושות פולקלור, שמלות לפורים, תלבושות ואביזרים לבובות ענק, תלבושות לריקודים סלוניים ועוד מגוון רחב של תחפושות מקוריות ואותנטיות.

האם רק ילדים מתחפשים ורק בחג הפורים?

על אף שכולנו נוטים לחשוב שתחפושות ותלבושות מיוחדות שייכות אך ורק לחג הפורים, או לחלופין מיועדות אך ורק לילדים קטנים, בכל זאת יש מקום לשקול את כל עניין התחפושות והתלבושות מחדש. למען האמת, נראה שלאורך כל ההיסטוריה תחפושות סיפקו הנאה הרבה יותר גדולה לאנשים מבוגרים מאשר לילדים, כאשר מדובר בעולם שלם הטומן בחובו אלפי הזדמנויות מרתקות להיהפך לכל דמות שהיינו רוצים.

נכון שכל הנושא של השכרת תחפושות בתקופתנו אנו עולה בקרב הילדים רק לקראת חג הפורים, עדיין וודאי גם לכם יצא להיקלע למסיבה או אירוע אליו נדרשתם להגיע מחופשים.

תלבושות מתקופות שונות בהיסטוריה

בין כה ובין כה, כאשר אנו רוצים להתחפש עומדות בפנינו כמה וכמה אפשרויות. כמובן שינן האפשרויות הסטנדרטיות יותר שמזוהות עם תחפושות שגרתיות כמו למשל תחפושת נסיך נסיכה או תלבושות של חתן וכלה אך מה עם תחפושות בסימן קת יותר ייחודי אותנטי ומקורי, האם למשל חשבתם על תלבושות של חתן וכלה מהמאה ה19? אין שום ספק שתלבושות מתקופות רחוקות יותר בהיסטוריה של דמויות שכיום נראות לנו בנאליות לחלוטין כמו חתן וכלה יכולות ליצור אימפקט הרבה יותר מרשים.

מחסני השכרת תלבושות ותחפושות

תחפושת מודרנית ותלבושות מקוריות כמו למשל גברים רנסאנס יכולות לגרום גם לאנשים מבוגרים להתרגש, להתבטא בצורה שונה, לחוות חוויה יוצאת מהרגיל, להשתחרר ולהיפתח לעולם ומלואו המכיל אינספור ריגושים. כיום ישנם לא מעט מחסני תלבושות בעיקר באזור המרכז המאפשרים לציבור הרחב להשכיר תחפושת מודרנית ותלבושות ייחודיות ועוד מבחר שמלות לפורים. מעבר לכך מחסנים אלו מציעים גם, תחפושות ואביזרים לנשפי מסכות, תחפושות לקרנבלים ופסטיבלים, תחפושות לצרכי הצגות ומופעי בידור בין אם מדובר באנשי מקצוע מעולם התיאטרון והמשחק ובין אם מדובר בחובבנים.
 

השכרת לבוש תקופתי ואגדתי לפורים ואירועים