המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

השכרת תחפושות

מי מאתנו אינו רוצה לפעמים להיות מישהו אחר. כשהיינו ילדים ידענו שפעם בשנה, בפורים, נוכל להיות כל מי שנרצה. בגרנו והתחפושות הרגילות כבר לא עולות עלינו, אבל הלב עדיין רוצה מידי פעם להיראות אחרת ולהרגיש אחרת.

להגיע למסיבה כרוזנת יפהפייה, להפתיע את בת הזוג במראה רובין הוד שובה לבבות, להצחיק, להמם, להבהיל או להדהים. השכרת תחפושות היא הפיתרון האידאלי. תוכלו לבוא ולהתרשם ממבחר אדיר של מאות תלבושות בשלל נושאים: תלבושות בסגנונות שונים, תלבושות מתקופות שונות, תלבושות מאגדות ומספרים, תלבושות עמים מסורתיות וגם, כמובן. שפע אביזרים.

מה מעניק השכרת תחפושות

מעניקה לכם את האפשרות להפוך בסיוע של צוות מקצועי מיומן, לדמות אותה דמיינתם. אפשר לחוות את החלום, מבלי לשלם הון על רכישה מיוחדת ומבלי להיתקע אחרי שימוש חד-פעמי עם "פיל לבן" שתופס חצי ארון והרבה אבק. ותלבושות לאירועים מיוחדים מקובלת מאוד בארה"ב ובאירופה, וכמו כל אופנה מערבית אחרת, היא חודרת לשוק גם בישראל.

אם אתם חולמים על מסע בזמן, . אם אתם רוצים מסיבה או אירוע, שכל הנוכחים יזכרו, ולא רק אלבומי התמונות. אם אתם מחפשים רגעים מאושרים, צחוק מתגלגל, הפתעות ומסתורין. וזה כל כך פשוט. אתם נכנסים למחסן שכל כולו השכרת תחפושות. את כולן אפשר למדוד ולהתאים לעצמכם.

אתם חותמים על הסכם השכרת תחפושות ומקבלים את התחפושת ל-3 ימים או יותר. אם החלטתם על להשכיר מומלץ לפנות לעסק מקצועי, בעל נסיון ומוניטין בתחום. מחסני לב הם העסק הוותיק והגדול ביותר בארץ בתחום. כאן, במחסני לב, תוכלו למצוא כל תחפושת עליה חלמתם.

צוות מלבישות ותופרות יתאים את התחפושת למידתכם ולדרישותיכם, וכל זאת בעלות נמוכה, בקלות ובמהירות. השכרת תחפושות במחסני לב תעניק לכם, לפי בחירתכם, אירוע אינטימי או גדול, היסטורי או עתידני, דמיוני או פולקלוריסטי, אך הוא תמיד תמיד יהיה יחיד ומיוחד.

 השכרת תחפושות במחירים מפתיעים לגן ולטף