המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

סטודיו לצילום נוסטלגי

אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו ליצור תמונה ייחודית ויוצאת דופן בעלת נופך נוסטלגי, כשאתם עצמכם יכולים להגדיר מה זה בדיוק נוסטלגי עבורכם, מחסני לב מציעים לכם סטודיו לצילום נוסטלגי בו תוכלו ליהנות גם מיכולות צילום יוצאות דופן, וגם מכל האביזרים, התחפושות והמסיכות הנדרשות לכם כדי לצלם בתלבושות וליצור את אותה אווירה נוסטלגית בצורה האותנטית ביותר. נוסטלגיה היא לא רק פילטר שחור לבן על תמונה, ונוסטלגיה היא לא רק הוספת גרפיקה של קצוות שרופים מסביב למסגרת התמונה.
סטודיו לצילום נוסטלגי מקצועי

בונים סצינה נוסטלגית אותנטית

במחסני לב תוכלו לבנות סצינה נוסטלגית אותנטית לחלוטין עם אין ספור תחפושות, תלבושות ומסיכות מכל הזמנים ולאורך כל ההיסטוריה, החל מתקופת התנ"ך, דרך ימי הביניים, העת העתיקה, המאה ה 14 ועד ההיסטוריה הקרובה של המאה שעברה. לצורך צילומי סטילס בתלבושות תוכלו לבחור תלבושות של מלכים ומלכות, דוכסים ודוכסיות, נסיכים ונסיכות, אנשי מקצוע במקצועות עתיקים, עבדים, תושבים פשוטים, עשירים שועי עולם, או כל דמות אחרת שתרצו, תוכלו לעטות על עצמכם וליצור את הסצינה האולטימטיבית עבור הצילום.

ייעוץ מקצועי, הלבשה, איפור וצילום

במחסני לב תוכלו להיעזר באנשי מקצוע שיסייעו לכם באיתור התלבושות הדרושות, וקבלת החלטה לגבי האופן בו נכון יותר לבנות את הסצינה הנוסטלגית הפרטית שלכם, וכן באנשי סטודיו לצילום נוסטלגי המתמחים באמנות הצילום, אך עוד לפני כן מתמחים ביצירת הסצינה והפריים בצורה האותנטית ביותר והאפקטיבית ביותר. אנו מזמינים אתכם להגיע למחסני לב, לבחון את כל התלבושות המוצעות על ידנו, ולבנות את סצינת הנוסטלגיה הפרטית שלכם אל מול סט צילום מקצועי של סטודיו לצילום נוסטלגי יחיד במינו.

 

מחסני לב הוא מחסן תלבושות, תחפושות ומסיכות הממוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב ומהווה מחסן התלבושות המוביל והגדול בישראל. מחסני לב הוקם בשנות ה 50 על ידי לוריא לב שהתחיל את דרכו בהשאלת תחפושות ותלבושות לכל מטרה, וכיום מנוהל המחסן על ידי בנו אברהם לב, מפיק ואמרגן גדול ומוביל בישראל. במחסני לב ניתן לשכור כל סוג של תחפושות ותלבושת לכל פרק זמן ולכל מטרה.  סטודיו לצילום נוסטלגי איכותי