המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

קרנבל ונציה לפורים

קרנבל ונציה הוא אירוע מסורתי המתרחש בכל שנה, בחודש פברואר, ברחובותיה של העיר ונציה באיטליה. במהלך הקרנבל עוטים תושבי העיר מסיכות על פניהם ותחפושות על גופם, מסתירים את הזהות האמיתית שלהם, מתחמקים מהסטיגמות שהוצמדו להם, מטשטשים את המעמד החברתי שלהם, והופכים להיות מי שהם באמת רוצים להיות. הקרנבל הפך להיות סמל בינלאומי לאירועי מסיכות ותחפושות, ולאורך השנה כולה נערכים אירועים רבים בעולם כולו תחת שם הנושא של קרנבל ונציה.

כל סוגי התחפושות והמסיכות

אם אתם מחפשים תחפושות ומסיכות קרנבל ונציה לפורים, מחסני לב מציעים לכם את האפשרות לשכור כל סוג של תחפושת ומסיכה, בכל היקף וכמות ולכל מטרה. תכנית טלוויזיה, הצגת תאטרון, סרט קולנוע, מופע סיום, אירוע משפחתי, או כל אירוע או הפקה אחרת, במחסני לב תוכלו למצוא מגוון רחב של מסיכות ותחפושות, ובכלל זה גם תחפושות קרנבל ונציה לפורים. אין צורך להכין תחפושת במיוחד עבור פורים, ואין צורך להתפשר על התחפושות הגנריות המוצעות בחנויות הצעצועים בכל שנה בפורים.
 תחפושות קרנבל ונציה ופורים

תחפושות למופעים ואירועים

במחסני לב תוכלו למצוא את התחפושות והמסיכות הכי מיוחדות, דמויות היסטוריות מכל הזמנים, דמויות עתידניות, דמויות תאטרליות, בעלי חיים, מלכים ומלכות, נסיכים ונסיכות, לורדים ודוכסיות, בעלי מקצוע, או סתם תחפושת מקורית וייחודית שאותה תוכלו לשכור ליום אחד, ליומיים או לכמה ימים שתרצו. אנשי המקצוע של מחסני לב יסייעו לכם לאתר את התחפושת הדרושה לכם, ויסייעו לכם להרכיב מכלול שלם של תחפושות לכל צורך, בין שאתם מחפשים פתרונות קרנבל ונציה לפורים ובין שאתם מפיקים הצגת תאטרון, מופע סיום, או תוכנית טלוויזיה.

מרכז תחפושות ומסיכות להשכרה

מחסני לב הוא מחסן תחפושות גדול ומוביל שנוסד בשנות ה 50 על ידי לב לוריא ז"ל. המחסן ממוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב ומנוהל כיום על ידי בנו של לב, אברהם לוריא, מגדולי המפיקים והאמרגנים בישראל. במחסני לב תוכלו למצוא את כל סוגי התחפושות להשכרה לפי יום, לבנות מכלולים שלמים של תפאורות ותלבושות להצגות ומופעים, וכן לשכור תחפושת פרטית ואישית גם עבור קרנבל ונציה לפורים.