המרכז הגדול בישראל להשכרת תלבושות, תחפושות
לקולנוע, טלויזיה, מוסדות, פרטיים, פורים!
  בן יהודה 236 תל אביב, 03-6047414

תלבושות להצגות

מי מאתנו לא ראה הצגה שבה השחקנים לובשים תלבושות מיוחדות המתאימות לרוח ההצגה,  מי מאיתנו לא צפה בסרט קולנוע כלשהו שבו השחקן לבש  תלבושת מיוחדות שנועדו להעניק לסרט מימד אמנותי  יותר. להצגות ולסרטי קולנוע הן מחויבות המציאות, שום הצגה לא תצליח אם היא לא תשתמש במגוון להצגות המתאימות לרוח ההצגה. להצגות  מעניקות לכל הצגה מימד אמנותי נוסף והופכות את ההצגה לצבעונית יותר , ססגונית יותר ואמיתית יותר. יש סוגים שונים להצגות,יש להצגות המתאימות לתקופות שונות , יש להצגות שמתאימות לתחומי חיים שונים.

יש שמקרינות הומור או נועזות,  , יש שמקרינות יוקרה ופאר , ויש שמקרינות צבעוניות וססגוניות. לא חייבות  להיות שימושיות רק בהצגות ובמופעים שונים,  מי שירצה יוכל למצוא היום שניתן להשתמש בהם בפרסומות שונות, או במסיבות ואירועים  מיוחדים  ועוד ועוד. כל מסיבה או אירוע שבה לובשים האורחים תלבושות  ותחפושות שונות היא מסיבה בעלת ערך מוסף מסיבה שיש לה סגנון ייחודי שלא ישכחו אותו הרבה זמן.

תלבושות ותחפושות במחירי מציאה

אינן חייבות להיות הוצאה כספית גדולה אתם יכולים גם לשכור לתקופת זמן קצובה וכך להימנע מהוצאות כספיות מיותרות. לא ניתן למצוא בכל חנות בגדים, אם אתם זקוקים לתלבושת מיוחדת לרגל סרט קולנוע קצר שאתם עורכים, או אם אתם מחפשים תלבושת מיוחדת  לרגל  מסיבת הפתעה שאתם עורכים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות למחסני לב . מחסני לב הם החנות המובילה  בתחום, במחסני לב נתפרו אלפים ותוכלו למצוא שם מגוון רחב. מחסני לב עוסקים באמנות של יצרית תלבושות ותחפושות מזה עשרות שנים . והניסיון המקצועי שלהם מבטיח לכם תלבושת או תחפושת  איכותית ויפה.מבחר תלבושות לכל הצגה

לצפייה בגלריית התמונות שלנו לחץ כאן